Snímek je rozpracovaný
Úprava prezentace:
Uložit a zavřít
Počet snímků:
Popis:
Registrace
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Stovky snímků okamžitě k dispozici

Kreativní, zajímavé učení

Okořeňte své učení a využijte stovky hotových interaktivních snímků a prezentací – on-line, i bez registrace, kdykoliv a kdekoliv. Vyhledejte požadovaný snímek pomocí filtrů a různých kritérií a pak už stačí jen kliknout a začít s řešením úlohy.
Registrovat se

Atraktivní vzdělávací materiály

Sdílejte snímky na jiných webech

Sdílejte připravené snímky a prezentace na svých webových stránkách, blogu nebo v e-learningových materiálech a překvapte své žáky něčím novým! Je to jednoduché, jako např. vložení videa z YouTube.com (vložení kódu, embed) a váš běžný text ožije interaktivními úlohami.

Propracovaný, ale intuitivní editor snímků

Vytvořte si vlastní snímky

Příprava interaktivních snímků probíhá v intuitivním on-line editoru - stačí se zaregistrovat. Pro použití ve vašich interaktivních snímcích nabízí EduRibbon.cz tisíce fotek, klipartů, obrázků a tvarů. Do snímku je vložíte jednoduchým přetažením z galerie. Použít můžete také vlastní obrázky a fotky.
+Vytvořit nový snímek

Prezentace ze snímků snadno a rychle

Poskládejte si prezentace

Uspořádejte si pro svou hodinu posloupnost vybraných vlastních snímků i snímků ostatních autorů a vytvořte si tak prezentaci přesně dle svých požadavků. Prezentace lze sdílet, vkládat nebo poslat jako domácí úkol.

Jak rádi se učí vaši žáci doma?

Interaktivní domácí úkoly

Interaktivní úlohy nemusíte řešit jen ve škole u interaktivní tabule. Snímky z EduRibbon.cz spustíte na libovolném zařízení s podporou FLASH a proto je můžete zobrazit a využít třeba na domácích počítačích žáků. Vytvořte si seznamy tříd a žáků, zasílejte jim domácí úkoly a přijímejte jejich odpovědi.
Moje aktivity

Podpora interaktivních tabulí všech značek

Buďte připraveni a učte kdekoliv

Nezáleží, jaký typ a značku interaktivní tabule jste si vybrali, on-line interaktivní snímky z portálu EduRibbon.cz spustíte na každé z nich. Své připravené snímky a prezentace máte po ruce v každé třídě a u každé interaktivní tabule nebo počítače.