Snímek je rozpracovaný
Úprava prezentace:
Uložit a zavřít
Počet snímků:
Popis:
Registrace
Přihlášení
Zapomenuté heslo

O portálu

EduRibbon.cz je první komplexní cloudový portál pro přípravu výukových materiálů pro interaktivní tabule (libovolné značky) a počítače a jejich sdílení prostřednictvím různých sociálních sítí a služeb. Cílovou skupinu tvoří učitelé, lektoři, rodiče a studenti, kterým EduRibbon.cz nabízí nástroje pro snadnou tvorbu, využití a sdílení interaktivních snímků kdykoliv, odkudkoliv a se ZÁKLADNÍM účtem zcela bezplatně! Pro náročnější uživatele jsme připravili PREMIUM účet, díky kterému můžete sdílet a vytvářet prezentace, zasílat domácí úkoly a využívat další jedinečné funkce.

Naše vize
Naší vizí je uživatelsky snadné propojení populárních sociálních a komunikačních sítí a interaktivní výuky. Snažíme se o neustálé zlepšování a zatraktivňování nabídky funkcí portálu při zachování jednoduchosti a intuitivnosti jejich využití. Máme mnoho skvělých nápadů, které budeme postupně realizovat a kterými Vás budeme chtít nadchnout. Rádi bychom nabídli ucelený nástroj, s jehož pomocí připravíte zajímavé interaktivní prezentace pro své vyučování - integrovatelné do mnoha služeb, které využíváte (Google+, Facebook, Blogger, Moodle, OLAT, EduBase, apod.) a využitelné bez komplikací na libovolném hardwaru kdykoliv a kdekoliv.

Pro koho je EduRibbon určen
Portál EduRibbon.cz můžou používat učitelé, rodiče i děti a vzájemně se doplňovat. Učitel vytvoří interaktivní snímek a žákům zadá, aby si doma procvičili probíranou látku nebo snímek rovnou zadá žákům za domácí úkol. Snímky a prezentace jsou přístupné na všech zařízeních s přístupem na internet. Rodiče pak mohou svým dětem pomáhat s učením zábavnou formou – postačí vytvořit snímek a s dětmi ho projít. O zábavnou formu výuky s menšími dětmi se postará více než 7000 obrázků a klipartů, které můžete požít do svých prezentací a snímků.